Oferta warsztatu produktowego Fotoacc

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja urządzeń specjalistycznych. Wykonujemy zarówno urządzenia bezzałogowe – wielowirnikowce i płatowce, jak i urządzenia automatyczne (roboty). Już na etapie projektowania dostosowujemy je do zadań, które mają być przez nie wykonywane. Prototypy urządzeń są poddawane dokładnym testom, aby finalny produkt był zoptymalizowany pod kątem łatwości obsługi oraz sprawnego działania we wszystkich potencjalnych warunkach pracy urządzenia.

Wykonujemy na zamówienie
produkty, które znajdują się w zakładce
„Nasze produkty”.
Tworzymy od podstaw
urządzenia specjalistyczne do mniej
lub bardziej standardowych zadań.
Modyfikujemy istniejące urządzenia
naszej produkcji lub dostarczone przez klienta,
o ile modyfikacja urządzenia jest możliwa
i opłacalna dla klienta.

Proces tworzenia produktu

Opracowanie koncepcji urządzenia

pierwszym etapem naszej współpracy będzie wspólne opracowanie koncepcji urządzenia. Jakie funkcje ma ono spełniać? Jakie zadania będzie wykonywać? W jakich warunkach będzie pracować? Na tym etapie przede wszystkim ustalimy potrzeby i oczekiwania, ale również podpowiemy, jakie rozwiązania będą najbardziej efektywne i jednocześnie opłacalne.

Wykonanie projektu

opierając się na opracowanej wcześniej koncepcji, przygotujemy szczegółowy projekt obejmujący docelową specyfikację finalnego produktu.

Wykonanie prototypu

po akceptacji projektu, skoncentrujemy się na wytworzeniu prototypu urządzenia. Z doświadczenia wiemy, że ten etap trwa zazwyczaj najdłużej, jednak jest on kluczowy z punktu widzenia całości projektu, wobec czego pośpiech jest tu wręcz niewskazany.

Analizy, testy, poprawki

mając gotowy prototyp, testujemy go pod kątem właściwości fizycznych i chemicznych, a w dalszej kolejności analizujemy sprawność wbudowanych funkcjonalności oraz poprawność wykonywania docelowych zadań. Na tym etapie wprowadzamy również ewentualne modyfikacje i optymalizujemy produkt pod kątem oczekiwań klienta.

Wytworzenie finalnego produktu

wykonanie finalnej wersji urządzenia, gotowej do przekazania klientowi to również przygotowanie odpowiedniego opakowania do przechowywania urządzenia, przekazanie instrukcji i/lub przeszkolenie klienta w obsłudze urządzenia.

Serwis produktu

raz na rok serwisujemy urządzenie, sprawdzamy jego stan techniczny i definiujemy ewentualne uszkodzenia powstałe podczas użytkowania. Na życzenie klienta wykonujemy naprawy lub modyfikacje urządzenia, jeżeli ma ono np. wykonywać nowe, inne niż dotychczas, zadania.

Fotoacc Warsztat Produktowy
ul. Przybyszowska 17, 35-213 Rzeszów
NIP: 6932090536,  REGON: 180975740

Jesteś zainteresowany
produktem lub usługą?