Warsztat produktowy

Ponieważ od zawsze stawiamy na jakość, nasz warsztat produktowy wyposażyliśmy w profesjonalne narzędzia wspomagające pracę. Dysponujemy zarówno frezarkami, tokarkami jak i drukarkami 3D, które wykorzystujemy do tworzenia prototypów i niskoseryjnych produkcji, posiadamy wydzieloną część przeznaczoną do tworzenia kompozytów wraz z piecem do ich wygrzewania oraz rozbudowaną pracownie ze stacjami lutowniczymi. Uzupełnieniem całości są liczne elektronarzędzia i proste narzędzia warsztatowe. Dzięki tak bogatemu zapleczu możemy tworzyć, serwisować i modyfikować różnego typu urządzenia – nie tylko bezzałogowce, ale także stabilizatory, lampy, slidery i wiele innych. Długoletnia współpraca z Politechniką Rzeszowską i przynależność do Klastra Systemów Bezzałogowych pozwala nam na wymianę wiedzy między naukowcami oraz innymi przedsiębiorcami a także wspólne prowadzenie prac B+R.

OFERUJEMY

Urządzenia bezzałogowe

Projektujemy i produkujemy autorskie urządzenia bezzałogowe (drony) dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Potrzebujesz sprzętu „do zadań specjalnych”? Jesteś we właściwym miejscu. Specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu wielowirnikowców i samolotów

Urządzenia specjalne

Tworzymy urządzenia ułatwiające wykonywanie niestandardowych, a efektownych ujęć na planie filmowym oraz urządzenia wykorzystujące autorską, spersonalizowaną elektronikę. Jeśli masz pomysł na nietypową funkcje typowego sprzętu lub potrzebujesz niebanalnego projektu skontaktuj się z nami.

Szkolenia UAVO

Zapraszamy do szkoleniowego sklepu naszego Partnera, aby dowiedzieć się więcej o tematyce, czasie trwania, dostępnych terminach oraz cenie naszych usług. Gwarantujemy, że nasza kadra doskonale przygotuje każdego do zdania egzaminów państwowych i uwrażliwi na zachowywanie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania lotów.

Fotoacc Warsztat Produktowy
Babica 144, 38-120 Czudec, (Rzeszów)
NIP: 6932090536,  REGON: 180975740

Jesteś zainteresowany filmem?
Odwiedź nasze studio filmowe!