O nas

Zespół Fotoacc

Jesteśmy młodymi, ambitnymi i pracowitymi ludźmi, którzy pełni pasji podchodzą do swoich zadań. Działamy od 2013 roku a na swoim koncie mamy około 20 autorskich produktów, 1000 wylatanych godzin oraz 100 realizacji filmowych.

 

Początki Fotoacc to niewielki zespół projektowy, który testując swoje autorskie urządzenia rozpoczął przygodę z fotografią lotniczą. Z biegiem czasu zespół zaczął się powiększać zarówno o elektroników i programistów jak i grafików i filmowców, a działalność wyłącznie techniczna została rozszerzona o dział filmowy. W chwili obecnej firma może pochwalić się zarówno prężnie działającym studiem filmowym, rozbudowanym warsztatem produktowym jak i licznym gronem zadowolonych i wracających klientów.

Warsztat produktowy

Zaczęło się od zdobycia niezliczonej ilości wiedzy (nie tylko podczas studiów na Politechnice Rzeszowskiej), stworzenia wielu projektów i produkcji jednego, niewielkiego, autorskiego drona, który we wrześniu 2013 roku trafił do nowego właściciela. Dziś, po kilku latach działalności możemy pochwalić się doświadczeniem w konstruowaniu wielu bezzałogowych modeli – począwszy od niewielkich quadrocopterów, przez hexa-okto-coptery, kończąc na bezzałogowych samolotach. Warsztat produktowy Fotoacc to jednak nie tylko drony, na potrzeby prowadzonego przez nas studia filmowego tworzymy automaty filmujące, slidery, stabilizatory obrazu czy mobilne lampy, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas naszych produkcji.

Studio filmowe

Początkowo nasze działania były związane wyłącznie z realizacjami lotniczymi. Szybko zauważyliśmy, że cieszą się one dużym zainteresowaniem naszego otoczenia – nasze zdjęcia pojawiły się w National Geographic i w publikacjach naukowych dotyczących regionu. Równocześnie rozpoczęliśmy współpracę z TVP – na początku przy produkcjach programu Podkarpackie po naszej myśli, później na planie cyklu filmów Z Andrusem po Galicji. Podejmowaliśmy się coraz większej liczby projektów, a obecność na planach filmowych utwierdzała nas w przekonaniu, że własne studio filmowe to dobry pomysł. Obecnie dział filmowy stanowi grono profesjonalistów, którzy dbają aby każdy materiał zarówno fotograficzny jak i filmowy był najlepszej jakości i na najwyższym poziomie.

ZESPÓŁ FOTOACC

team image
Grzegorz Łobodziński
Właściciel/ Konstruktor/ Operator UAV
team image
Aga
Koordynator działu filmowego
team image
Kuba
Filmowiec/ 3D generalist
team image
Natalia
Grafik
team image
Mateusz
Mechatronik
team image
Marcin
Elektronik
team image
Paweł
Programista
team image
Aneta
Koordynator projektów

REFERENCJE