Fotoacc Studio Filmowe

#fachowo #korzystnie #zpomysłem

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Dobry plan to podstawa. Dzięki niemu nasza praca jest efektywniejsza, a Ty dokładnie wiesz, jakie są poszczególne etapy pracy nad Twoim filmem. Wierzymy, że nasza współpraca nie skończy się na jednym projekcie, a Ty wrócisz do nas przy okazji kolejnych realizacjach filmowych!

Każdy projekt filmowy to nowa historia, którą chcemy opowiedzieć w taki sposób, aby stała się bestsellerem…

PROLOG

Pierwszym etapem naszej współpracy będzie rozmowa, podczas której zapytamy Cię o Twoje oczekiwania i cele, jakie chciałbyś osiągnąć realizując film. W oparciu o Twoje oczekiwania, zaproponujemy Ci optymalną ofertę. Pamiętaj, że chcemy przygotować ofertę w taki sposób, aby było #korzystnie dla Ciebie! Po uzgodnieniu szczegółów naszej współpracy, wszystko ujmiemy w umowie.

KREACJA

To zarazem jeden z najciekawszych i jeden z najtrudniejszych etapów – od dobrego pomysłu zależeć będzie skuteczność Twojego filmu, dlatego kładziemy szczególny nacisk, aby #zpomysłem stworzyć scenariusz, według którego zrealizujemy film.

PREPRODUKCJA

Dobre wykonanie zawsze zależy od dobrego przygotowania, dlatego na tym etapie dbamy o zorganizowanie (w zależności od rodzaju filmu) scenografii, rekwizytów oraz zapewnienie aktorów.

PRODUKCJA

W oparciu o scenariusz #fachowo realizujemy materiał filmowy, dobieramy odpowiedni podkład muzyczny i/lub głos lektorski.

POSTPRODUKCJA

Po zakończeniu zdjęć filmowych, montujemy nagrany materiał, wykonujemy udźwiękowienie oraz korekcję barwną. Przekazujemy Ci podgląd filmu i czekamy na Twoją opinię oraz ewentualne poprawki.

FINAŁ

Po wprowadzeniu poprawek i zaakceptowaniu przez Ciebie poprawionej wersji, przesyłamy Ci drogą elektroniczną finalną wersję filmu w jakości, która jest odpowiednia do emisji w wybranych przez Ciebie kanałach typu internet, telewizja czy kino.

EPILOG

Podsumowując naszą współpracę bardzo chcielibyśmy poznać Twoją opinię, dlatego, jeżeli będziesz zadowolony z naszej pracy (a mamy nadzieję, że tak właśnie będzie! :)) to poprosimy Cię o referencje.

Fotoacc Studio Filmowe
#fachowo #korzystnie #z pomysłem

Jesteś zainteresowany filmem?
Dobrze trafiłeś!