Fotoacc Studio Filmowe

#fachowo #korzystnie #zpomysłem

Fachowość naszej pracy opiera się na naszym 8-letnim doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościach. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który umożliwia nam produkcję zaawansowanych jakościowo filmów w różnych technologiach. Twoje zamówienie obsłużymy profesjonalnie od momentu przygotowania wyceny po przekazanie Ci finalnej wersji filmu!

Wiemy, że realizacja filmu to dla Ciebie inwestycja i chcesz wynieść z niej konkretne korzyści. Chcemy Ci w tym pomóc! Obserwujemy zmieniające się trendy i wymagania rynku, dlatego, zaproponujemy Ci ofertę, która może korzystnie wpłynąć na Twój biznes i budowanie wizerunku oraz promocję Twojej marki.

Każdy projekt wykonujemy z pomysłem, kładziemy nacisk na kreatywne podejście, które oznacza nie tylko stworzenie atrakcyjnego scenariusza, ale również dopasowanie metody wykonania filmu do Twoich możliwości finansowych.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Dobry plan to podstawa. Dzięki niemu nasza praca jest efektywniejsza, a Ty dokładnie wiesz, jakie są poszczególne etapy pracy nad Twoim filmem. Wierzymy, że nasza współpraca nie skończy się na jednym projekcie, a Ty wrócisz do nas przy okazji kolejnych realizacjach filmowych!

Każdy projekt filmowy to nowa historia, którą chcemy opowiedzieć w taki sposób, aby stała się bestsellerem…

PROLOG

Pierwszym etapem naszej współpracy będzie rozmowa, podczas której zapytamy Cię o Twoje oczekiwania i cele, jakie chciałbyś osiągnąć realizując film. W oparciu o Twoje oczekiwania, zaproponujemy Ci optymalną ofertę. Pamiętaj, że chcemy przygotować ofertę w taki sposób, aby było #korzystnie dla Ciebie! Po uzgodnieniu szczegółów naszej współpracy, wszystko ujmiemy w umowie.

KREACJA

To zarazem jeden z najciekawszych i jeden z najtrudniejszych etapów – od dobrego pomysłu zależeć będzie skuteczność Twojego filmu, dlatego kładziemy szczególny nacisk, aby #zpomysłem stworzyć scenariusz, według którego zrealizujemy film.

PREPRODUKCJA

Dobre wykonanie zawsze zależy od dobrego przygotowania, dlatego na tym etapie dbamy o zorganizowanie (w zależności od rodzaju filmu) scenografii, rekwizytów oraz zapewnienie aktorów.

symbole fotoacc2 09

PRODUKCJA

W oparciu o scenariusz #fachowo realizujemy materiał filmowy, dobieramy odpowiedni podkład muzyczny i/lub głos lektorski.

POSTPRODUKCJA

Po zakończeniu zdjęć filmowych, montujemy nagrany materiał, wykonujemy udźwiękowienie oraz korekcję barwną. Przekazujemy Ci podgląd filmu i czekamy na Twoją opinię oraz ewentualne poprawki.

FINAŁ

Po wprowadzeniu poprawek i zaakceptowaniu przez Ciebie poprawionej wersji, przesyłamy Ci drogą elektroniczną finalną wersję filmu w jakości, która jest odpowiednia do emisji w wybranych przez Ciebie kanałach typu internet, telewizja czy kino.

EPILOG

Podsumowując naszą współpracę bardzo chcielibyśmy poznać Twoją opinię, dlatego, jeżeli będziesz zadowolony z naszej pracy (a mamy nadzieję, że tak właśnie będzie! :)) to poprosimy Cię o referencje.

Fotoacc Studio Filmowe
#fachowo #korzystnie #z pomysłem

Jesteś zainteresowany filmem?
Dobrze trafiłeś!